top of page
Półki ścienne

Zasady sklepu

Klienci są dla nas najważniejsi

W firmie L'Angelica zapewniamy klientom przyjemne zakupy, ponieważ wierzymy, że dzięki temu będą regularnie wracać do naszego sklepu.

Strona L'Angelica ma charakter informacyjny i dlatego przekierowujemy możliwość zrobienia zakupów do sklepu blanxsklep.pl, w którym gromadzimy całe portfolio marki L'Angelica i wszystkie marki, których wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest A.B. Berren Handlowy Sp. z o.o. . Blanxsklep.pl jest naszą drogerią i znajdują się tam również zasady sklepu i przyjaznych zakupów.

Jeśli nie możesz znaleźć informacji, których szukasz, skontaktuj się z nami!

Drogeria blanxsklep.pl

Odwiedź naszą drogerię internetową

Zakupów dokonasz w sklepie blanxsklep.pl . To nasza drogeria internetowa, która zawiera wszystkie marki, w które wierzymy i które są najlepszymi, luksusowymi produktami w zakresie profilaktyki jamy ustnej.

Formy płatności i dostawy

Informacje na temat dostaw i płatności w sklepie blanxsklep.pl

Zakupów dokonasz w sklepie blanxsklep.pl, a poniżej znajduje się link kierujący do informacji na temat form płatności i dostaw.

Zwroty produktów i gwarancje

Informacje na temat zwrotów i gwarancji w sklepie blanxsklep.pl

Zakupów dokonasz w sklepie blanxsklep.pl, a poniżej znajduje się link kierujący do informacji na temat zwrotów produktów i gwarancji w naszej drogerii internetowej.

Polityka prywatności

Twoje dane są bezpieczne

Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat możliwości przetwarzania danych osobowych podczas korzystania ze strony i drogerii internetowej blanxsklep.pl .

bottom of page