top of page
Roślina pomidorowa

98%
naturalnych składników

Zainspirowani Naturą

Ekotrend to nie tylko moda, która dziś trwa, a jutro przemija. To styl życia, który zainspirował nas do odnalezienia produktów, które współgrają i harmonizują z człowiekiem stanowiąc najlepszą propozycję higieny jamy ustnej opartej w pełni na naturze i jej owocach. L’Angelica to marka, która inspiruje – całe jej DNA wkorzenione jest w naturę. Stawiamy sobie za cel produkcję przyjaznych produktów dla człowieka i dla ekosystemu.

Aż 98% naturalnych składników zasila nasze pasty do zębów, czyniąc je całkowicie przyjaznymi dla człowieka. To produkty, które z nami współgrają. Składniki botaniczne pozyskiwane są z naturalnych upraw i stanowią dziedzictwo całej marki: jej bogactwo, różnorodność i tożsamość. To skarb, który pieczołowicie pielęgnujemy, by wydobyć to, co bezcenne dla zdrowia jamy ustnej. Każdy składnik, który trafia do tubki naszych past jest starannie selekcjonowany w procesie kontroli jakości i pochodzi z organicznych upraw L’Angelica. Instytut Erboristico L’Angelica kontroluje cały łańcuch dostaw i gwarantuje wysokie standardy jakości.

Chodzi nam o coś więcej, niż tylko stworzenie oferty przyjaznych dla środowiska i społecznie odpowiedzialnych produktów. Staramy się edukować i inspirować, aby wszyscy kierowali się zasadami zrównoważonego życia.

Nasza misja

Produkty wytwarzane odpowiedzialnie

L’Angelica czerpie z natury to co najlepsze, czyniąc to w sharmonizowany sposób w poszanowaniu dla zasobów naszej planety. 🌎 Nasze składniki botaniczne pochodzą z naturalnych upraw, wszystkie nasze tubki są 100% recyklingowane, wytwarzają aż o 35% mniej CO2 w stosunku do tuby ABL, a dodatkowo opakowania kartonikowe posiadają certyfikat FSC – odpowiedzialnej gospodarki leśnej, który wspierany jest przez ekologiczne organizacje pozarządowe Greenpeace i WWF. ♻🌿🌳💧


Działajmy w skali mikro i makro dla dobra naszej planety!

bottom of page